saykar kumlama türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLER
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Basınçlı Kumlama Makinası
Otomatik Döner Tablalı Basınçlı Kumlama Makinası
Video Önizleme
SK 1480 B OTM DT OTOMATİK DÖNER TABLALI BASINÇLI KUMLAMA MAKİNASI ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI
SK 1480 B OTM DT Otomatik Döner Tablalı Basınçlı Kumlama Makinası, yüksek yüzey pürüzlülüğü yada yüksek kumlama gücü istenen yüzey işlem proseslerinde (kauçuk kaplama öncesi, teflon kaplama sökümü, emaye sökümü, jant temizliği gibi) kompakt tasarımı ve az yer kaplama avantajı ile ön plana çıkmaktadır. Bu makinamızda bulunan döner tabla Ø990 mm çapında, 8mm kalınlığında olup 1000 kg taşıma kapasitesine sahip ve 6 adet destek denge tekeri ile yükün eşit bir şekilde taşınmasını sağlar.

Kalıpların veya parçaların tavan vinci, calaska veya forklift gibi çeşitli kaldırma ekipmanları ile döner tabla üzerine yüklenmesine ve makine içerisine otomatik olarak sürülmesine imkan sağlar.

Filtre Ünitesi Jet-Pulse sistem kendi üzerinde biriken tozu zaman ayarlı olarak toz toplama ünitesinin atık bölümünde biriktirmektedir. Filtrasyon sistemi baca bağlantısı yapıldıktan sonra 75 dBA gürültü seviyesi altında çalışmaktadır.

Değerli Müşterilerimiz, sizlerle samimi bir dilde iletişim kurmak, güven ve saygı çerçevesinde bir çalışma anlayışında olmak bizler için çok önemli ve çok değerli. İşinizi ciddiye alıyor ve sizinle iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz.

Makine üretiminde uzman ekibimizle birlikte, sağ veya sol yönlü üretilebilen, otomatik döner tabla ve giyotin kapak özellikleri ile donatılmış bu basınçlı kumlama makinası standart kumlama makinalarına kıyasla 4 kata kadar daha hızlı ve güçlü işlem imkanı sunar. Standart parçalar için özel tasarım tam otomatik çözümler de projelendiriyoruz.

Sistemimizde basınçlı kap prensibi ile çalışan kumlama sistemi kullanıyoruz. Ayak pedalı ile aktive edilen kumlama işlemi süresince püskürtülen sarf malzeme, tozundan ayrıştırılmak üzere siklon sistemine çekilerek basınçlı kazan ünitesinde birikmeye başlar. Operatörün pedaldan ayağını çekmesiyle kumlama işlemi sona erer ve basınçlı kazan otomatik olarak açılarak sarf malzeme tekrar kullanım için kazana yüklenmeye başlar. Bu sayede verimli ve etkili bir çalışma sağlamış oluyoruz.

***Firmamız Türkiye'nin en çok tercih edilen kumlama makinası üreticisidir***
CE
Basınçlı Kumlama Makinası
Jet-Pulse filtre sistemi ile desteklenen sistemimiz sayesinde tozsuz çalışma olanağı sunuyoruz. Müşterilerimizin güvenliğini ve çalışma ortamının temizliğini her zaman ön planda tutuyoruz.

SK 1480 B OTM DT Otomatik Döner Tablalı Basınçlı Kumlama Makinası Otomatik Döner Tabla ünitesi sayesinde işlem esnasında kullanımı kolaylaştırıyor. Dokunmatik ekran üzerinden otomatik modda sabit RPM'de veya ayak pedalları vasıtasıyla istenilen yönde otomatik olarak kullanılabiliyor.

Kompakt tasarımımız sayesinde az yer kaplayarak bu segmentde basınçlı kumlama makinesi ihtiyacınızı karşılamayı hedefliyoruz.

Sistem Teknik Özellikleri: Basınçlı Sistem, Yandan Kapaklı yükleme kolaylığı, Minimum Sarf malzeme miktarı 100 kg, İki el çalışmaya imkan veren Nozul Askı aparatı, Jet Pulse özellikli Filtrasyon Sistemi, Otomatik Döner Tabla Giriş Çıkış Sistemi, Otomatik Döner Tabla Hareket Sistemi, Emniyet/Güvenlik Paketi

Sistem Avantajları: *Yüksek Püskürtme Basıncı *Düşük Toz Emisyonu (Toz yayılım Test raporu mevcuttur) *Vakumlu Sistemlere Göre birim zamanda 4 kat hızlı iş yapma imkanı *Tavan Vinci ile Yükleme Kolaylığı *PLC Ekran ile kolay kullanım kolaylığı *Siklon üzerinde bakım kapağı ile bakım kolaylığı

Herhangi bir konuda ihtiyacınız olan yardım veya bilgi için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Çalışanlarımızla birlikte size en iyi şekilde yardımcı olmak için buradayız.
Sulu Kumlama - Havacılık