saykar kumlama türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLER
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Filtreli Kabin Makinası
Silindir Kumlama Makinası
SK 2500 SİLİNDİR KUMLAMA MAKİNASI AVANTAJLARI
Vals topu, tahılların öğütülme safhalarında önemli bir göreve sahiptir ve yüzeyinde istenilen tutunma özelliğini temin etmek üzere kumlama işlemi uygulanır. SK 2500 Silindir Kumlama Makinası (Vals Topu Kumlama Makinası) müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz makinalarımızdan biridir. Basınçlı hava ile vals toplarının yüzeyine püskürtülen kumlama abrasifleri sayesinde istenilen pürüzlü yüzey; dolayısıyla öğütmedeki tutunma elde edilir.
Vals topu kumlama makinamızda bir taraftan kumlama işlemi devam ederken diğer yandan istenmeyen, atık diyebileceğimiz parçalar ve ömrünü tamamlamış kumlama granülleri güçlü filtre sistemi (Jet Pulse - Otomatik ve kendini temizleyebilen filtre sistemi) tarafından filtre edilir, çevreye duyarlı bir işlem gerçekleştirilmiş olunur. Kumlama abrasifi ömrünü tamamlayıncaya veya değiştirilinceye kadar makine operasyonu kesintiye uğramadan devam eder. Sk 2500 Silindir Kumlama Makinası, vals topu boyutlarına göre iç aksamı ayarlanacak şekilde ve homojenize (farklı yüzey noktalarında aynı) yüzey ölçülerini sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.
Vals Topu Kumlama Makinası
SK 2500 VALS TOPU KUMLAMA MAKİNASI
Devir hızı, püskürtme miktarı ve püskürtme basıncı ayarlanabilir. Tüm parametreler PLC ekran üzerinden dokunmatik olarak değiştirilebilir. Acil Durum Durma mekanizması, Kapı Anahtarları, Solenoid Valf ve Özel Yapım Panel ile üst düzey emniyete sahiptir. Vals Topu Kumlama Makinesi (SK 2500 Silindir Kumlama Makinası) diğer makinelerimiz gibi kendi üretimimiz olup yüksek verimliliğe sahip bir kumlama makinasıdır.
Vals Topu Kumlama Makinası
Kumlama Yapılmış Vals Topu
Kumlama