saykar kumlama türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLER
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Tel Kablo uygulamalarında Sulu Kumlama


SULU KUMLAMA BİLGİLERİ - TEL KABLO

Tel ve kablo ürünlerinin büyük miktarlarda temizleme ve işleme gereksinimi duyulması ihtiyacından dolayı Saykar, daha hızlı, daha homojen yüzey ve büyük çevresel faydalar sağlayan çözümler belirleyip, tecrübelerini paylaşmaktadır.

***Firmamız Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Sulu Kumlama Makinası Üreticisidir ve Makinalarımız CE Belgelidir***

Sulu Kumlama Makinası
Sulu Kumlama - Tel Kablo***Tel Kablo Sulu Kumlama Makinaları Burada, Showroomumuza Uğrayın ve Öyle Karar Verin***

Saykar e-mail
Saykar Telefon
0216 660 14 80


"Saykar Toplam Kumlama Makinası Sayısı 1568"

"Sulu Kumlama Makina Sayısı 167"


Saykar Sulu Kumlama Sistemleri, endüstriyel ortamlarda kullanılmak üzere tamamen zararsız ve güvenli bir şekilde su, abrasiv ve hava karışımını kullanır. Fazla bir alan kaplamaması, çevre mevzuatı ile uyumlu olması ve sağladığı birçok avantaj, Saykar Sulu Kumlama Makinelerinin kullanımı cazip hale getirir.

Tel ve kablo yüzey işlem uygulamaları için uygun biçimde tasarlanan Saykar Sulu Kumlama Sistemini kullanmanın üreticiler için avantajlı olduğunun görülmesiyle, yüzey işleme çözümleri için makinelerimize olan ilgi artmaktadır. Sulu kumlama, kimyasal asitleme veya kuru kumlamaya alternatif olarak, tel ve kablo ürünlerinizi temizlemeniz ve yüzey sonlandırma için çok daha avantajlı ve güvenlidir.

Sulu kumlama süreci çok yönlü olmasıyla, dünyanın dört bir yanındaki farklı endüstrilerde çok çeşitli yüzeylerde uygulanmıştır. Tipik olarak, yüksek değere sahip, çok hassas ve tutarlı bir yüzey sonlandırması gerektiren ürün üreticileri, Saykar sulu kumlama sisteminin kullanımından fayda görmekteler. Başarılı işlem örnekleri arasında: Elektrik kabloları, şerit testere, takım çeliği, tarak teli, alüminyum ve bakır hammadde bulunmaktadır.

Saykar Sulu Kumlama Sisteminin uygulandığı ürünlerin çeşitliliğinin farkına varılması, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz için sizinle işbirlikçi bir yaklaşım geliştirmemize yol açtı. Sizinle birlikte; Tasarımcı, araştırmacı ve süreç geliştirme ekibimizle beraber çalışarak bir çok başarılı proje ve sulu kumlama makinesi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Saykar, Tel Kablo Sulu Kumlama Makinaları yanında, Havacılık Sulu Kumlama Makinası, Otomotiv Sulu Kumlama Makinası, Silah Sulu Kumlama Makinası, Kompozit Malzeme Sulu Kumlama Makinası, Kesici Takım Sulu Kumlama Makinesi, Kalıp Sulu Kumlama Makinesi, Nükleer Sulu Kumlama Makinesi, Medikal Sulu Kumlama Makinası gibi sektörün önde gelen firmalarına kaliteli ve güçlü sulu kumlama makinaları üretmektedir.

***Yeni Bir Sulu Kumlama Makinası Almayı Düşünüyorsanız, Makinalarımızı Görün ve Öyle Karar Verin***

Saykar e-mail
Saykar Telefon
0216 660 14 80

Tel- Kablo uygulamalarında Sulu Kumlama