saykar kumlama türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLER
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Siklonlu Kumlama Makinası
Siklonlu Kumlama Makinası
SK 1250 C SİKLONLU KUMLAMA MAKİNASI
SK 1250C Siklonlu Kumlama Makinası, filtresi üstünde kompakt bir tasarıma sahip olup, 100cm'ye kadar parçaların kumlanması için dizayn edilmiştir. Genel maksat kumlama proseslerine uygun, siklonlu kumlama makinasıdır. Otomatik olarak kendini temizleyen filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve püskürtme miktarı ayarlanabilir. Silah, jant, mermer, cam, kalıp, medikal parçalar gibi çok geniş yelpazedeki ürünlerin yüzeylerinin istenen işleme göre kumlanması amaçlarıyla kullanılabilir.
SİKLONLU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Özgün Tasarım ve Çalışma Prensibi Ayarlanabilir Kumlama Basıncı Özel Otomatik Filtre Sistemi Sıfır Toz Emisyonu (Sertifikalı) Yüksek Hızda İşlem Kapasitesi Sarf Malzeme Miktar Sensörü Siklonlu Sistem Sarf Malzeme Ayırma Özelliği CE Sertifikalı

Kabin Dış Ölçüleri 1250 x 1300 x 1100(h) mm
Kabin İç Ölçüleri 1218 x 1296 x 1068(h) mm
Makine Dış Ölçüleri 3030 x 1300 x 2340(h) mm (Yükleme Sehpasıyla)
Siklonlu Kumlama Makinası motor korumalı, ayarlanabilir basınç ve faz göstergelidir. Bu kumlama makinamız küçük ve orta boyutlarda parçaların kumlanması için uygundur. Biz sadece kumlama makinası üretmiyoruz, müşterilerimizin üretim süreçlerine ve makinelerimizin sorunsuz çalışmasına büyük önem veriyoruz. Bize bildirilen sorunlarda Teknik departmanımız en kısa sürede size geri dönüş sağlar. Müşterilerimize hızlı teknik destek vermeyi ve hızlı çözüm sürecini çok önemsiyoruz.
Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
Önden Kapaklı Siklonlu Kumlama Makinası
SK 1250 FC ÖNDEN KAPAKLI SİKLONLU KUMLAMA MAKİNASI
SK 1250FC Önden Kapaklı Siklonlu Kumlama Makinası; filtresi üstünde kompakt bir tasarıma sahip olup, 100 cm'ye kadar parçaların kumlanması için dizayn edilmiştir. Genel maksat kumlama proseslerine uygun, siklonlu, önden kapaklı kumlama makinasıdır. Otomatik olarak kendini temizleyen filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve püskürtme miktarı ayarlanabilir. Silah, jant, mermer, cam, enjeksiyon kalıbı, medikal parçalar vb. çok geniş yelpazedeki ürünlerin yüzeylerinin temizleme, pürüzlendirme ve parlatılması amaçlarıyla kullanılabilir.
ÖNDEN KAPAKLI SİKLONLU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
*Özgün Tasarım ve Çalışma Prensibi *Ayarlanabilir Kumlama Basıncı *Özel Otomatik Filtre Sistemi *Sıfır Toz Emisyonu (Sertifikalı) *Yüksek Hızda İşlem Kapasitesi *Sarf Malzeme Miktar Sensörü *Siklonlu Sistem Sarf Malzeme Ayrıştırma Özelliği *CE Sertifikalı

Kabin Dış Ölçüleri 1250 x 1300 x 1100(h) mm
Kabin İç Ölçüleri 1246 x 1260 x 1070(h) mm
Makine Dış Ölçüleri 1820 x 1410 x 2205(h) mm
SK 1250FC Önden Kapaklı Siklonlu Kumlama Makinası, diğer makinalarımız gibi kendi üretimimiz olup, yüksek hacim kapasiteli kumlama makinasıdır. Motor korumalı, ayarlanabilir basınç ve faz göstergelidir. Bu siklonlu kumlama makinamız küçük ve orta boyutta parçaların kumlanması için uygundur. Önden yüklemenin daha uygun olduğu ve avantaj sağladığı kullanıcılar için özel olarak dizayn edilmiştir.
Önden Kapaklı Siklonlu Kumlama Makinası

"Firmamız Türkiye'nin en çok Tercih edilen Kumlama Makinası üreticisidir"
CE
Saykar Kumlama